Piękno zaklęte w przyrodzie . . .

kola

lista

Partnerzy

O NAS

Naszym celem jest oferowanie skutecznych usług dla poprawy Twojego zdrowia i ducha. Liczą się dla nas satysfakcja i dobre wspomnienia z pobytu w naszym Sanatorium. Dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności oraz podnosimy standard świadczonych przez nas usług.

Oferujemy wspaniały wypoczynek, skuteczne zabiegi lecznicze oraz niezapomniane wrażenia. W branży uzdrowiskowej działamy już od ponad 40 lat.

Więcej

MUSZYNA I OKOLICE

Muszyna urokliwa miejscowość z nad Popradu, położona w malowniczej części Beskidu Sądeckiego na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Zachwyca swoim pięknem krajobrazu i bogactwem przyrody.

Uzdrowisko ze swoimi kryształowymi strumieniami i zdrojami, pachnącymi bujnymi łąkami, rozległymi lasami, stanowi jedno z najpiękniejszych miejsc ziemi sądeckiej.

Więcej

MIEJSCOWE ATRAKCJE

W gminie Muszyna oraz na terenie okolicznych miejscowości istnieje wiele wspaniałych atrakcji oraz miejsc, które z pewnością umilą wypoczynek w naszym Sanatorium.

Na gości czekają - w sezonie letnim - liczne atrakcje wodne w miejscowym Aquaparku, rozmaite miejsca do aktywnego wypoczynku w postaci ścieżek spacerowych i rowerowych, a na miłośników rolek i deski czeka skatepark i specjalna trasa na Zapopradziu.

Więcej

STACJE NARCIARSKIE

W odległości 2 km od ośrodka mieści się jedna z najlepszych stacji narciarskich "Dwie Doliny" oferująca bogatą ofertę dla amatorów, jaki i zapaleńców białego szaleństwa. W promieniu 10 km od Sanatorium znajduję się słynna kolej gondolowa na Jaworzynę z licznymi trasami oraz sprawnym systemem wyciągów.

Na terenie Gminy Muszyna działają, również mniejsze ośrodki narciarskie takie, jak: Tamel - w dolinie Szczawnika, oraz Powroźnik.

Więcej